DLL Careers

Languages

Operations Szerződésíró és credit control munkatárs

Our organisation

A De Lage Landen globális pénzügyi szolgáltató, a Rabobank Csoport kizárólagos tulajdonában álló leányvállalat, mely eszközalapú finanszírozási programjaival világszerte több mint 30 országban van jelen.A De Lage Landen magyarországi leányvállalata munkatársat keres budapesti irodájába az alábbi munkakörbe:

Szerződésíró és credit control munkatárs

Your function

Feladatok:

  • Jóváhagyott finanszírozási kérelmek rendszerben rögzítése, dokumentáció teljességének ellenőrzése
  • Finanszírozási szerződés és kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • Finanszírozási szerződések folyósítás előtti ellenőrzése, dokumentáció teljeskörű ellenőrzése különös tekintettel a kondíciókra, előírt biztosítékokra
  • Szerződéskötéshez és folyósításhoz kapcsolódó Credit Control feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás társterületekkel

Your profile

Elvárások:

  • Kedves, udvarias, ügyfélközpontú kommunikáció
  • Word és Excel ismerete
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Proaktivitás, csapatmunka
  • Rugalmasság, terhelhetőség

We offer

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Lízingcégnél szerzett operációs tapasztalat
  • Advisesoft rendszer ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Additional information

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi háttér, biztos munkahely
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Önálló, felelősségteljes munka
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat

I can help you if you have any questions

Contact Recruitment at +31 (0)40 233 9733 or